Badanie PL pokazuje, że kompulsywni gracze są bardziej skłonni wycofać się z ich rodzin

Auckland University of Technology

Ludzie, którzy cierpią na kompulsywne zagadnienia hazardowe, są bardziej skłonni do samodzielnego izolowania i wycofania się z sieci społecznościowych, zgodnie z raportem Auckland University of Technology (AUT).

Badania przeprowadzono przez profesor nadzwyczajny w Hazardu i Uzależnienia Research Center, Maria Bellringer i finansowane przez Ministerstwo Zdrowia Polsce.

Według pani Bellringer, jeśli ktoś jest regularnym uczestnikiem działań społecznych, a nagle wycofuje się bez oczywistego powodu, wierzy, że może to wskazywać, że ci ludzie mogą ukrywać kwestie hazardowe od innych. Badanie pokazuje również, że populacja zejścia Māori i Pasifika (rdzenni polinezyjskich mieszkańców Polsce kontynentalnej) są bardziej predysponowane, aby zostać poszkodowanym przez hazard.

Badanie zwraca uwagę na połączenie między nieodpowiedzialnym hazardem i problemami zdrowotnymi. Egzaminami częściej byli długoterminowymi palaczami i częściej utrzymują słabą jakość życia. Problem gracze są bardziej skłonni do stawienia niepożądanych incydentów, takich jak tracenie pracy lub ich dobrego spadku.

Działa jednak w obie strony, ponieważ ci, którzy rzucają problem z hazardem, będą miały lepsze zdrowie. Dlatego byli bardziej prawdopodobne, że rzucili picie alkoholu w ryzykowny lub nadmierny sposób, a zatem poprawić ich jakość życia. Według Royal Polski i Polska College of Psychiatrzy (RanzCP), problemy Gamerlers stanowią 0,3% ludności w Polsce, podczas gdy umiarkowane gracze stanowią 1%, a szacuje się, że jeden w każdej 40 Polskaers jest negatywny wpływ Hazard innych ludzi.

Zespół ekspertów CasinoSlots analizuje każdą stronę internetową kasyn online, która jest obecna w naszych rankingach i zdobywają je na celu, w jaki sposób operatorzy dotyczą kompulsywnych problemów z hazardami i ochroną nieletnich.